11. tmfm – WYNIKI OBRAD JURY

 

Dn. 17.06.2019 r. w Galerii Sztuki Wozownia odbyły się obrady jury 11. Triennale Małych Form Malarskich, w składzie:

Joanna Gwiazda – kuratorka 11. Triennale Małych Form Malarskich

dr Filip Lipiński – historyk sztuki, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Matylda Prus – założycielka i właścicielka Galerii m2

Ewa Skaper – malarka, laureatka nagrody głównej 10. TMFM

 

Do konkursu zgłosiło się 580 artystów, którzy nadesłali 1497 prac.

 

 

LISTA LAUREATÓW:

 

I nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Ewa Kozera za pracę “Polin 1”

 

II nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Torunia:

Igor Przybylski za pracę “Humenne”

 

III nagroda ufundowana przez Galerię Sztuki Wozownia

Celina Kanunnikava za pracę “Spotkanie” z cyklu „Nostalgia”

 

Nagroda Specjalna Rektora UMK i Galerii Sztuki Wozownia dla najlepszej pracy studenckiej

Nikola Strenger za pracę “Portret z cyborgiem”

 

 

Do wystawy pokonkursowej 11. Triennale Małych Form Malarskich zakwalifikowano 302 prace autorstwa 165 artystów.

[Informacje dot. zwrotu prac niezakwalifikowanych na wystawę: KLIK]

 

Lista prac zakwalifikowanych na wystawę:

 

Lena Achtelik

„Locks of hair II” / olej na płótnie / 18 × 13 cm

„Locks of hair III” / olej na płótnie / 18 × 13 cm

 

Agata Adamus

bez tytułu / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

 

Małgorzata Andrzejewska

„Zapisy górskie 1” / akryl na papierze, fotografia / 20 × 20 cm

„Zapisy górskie 2” / akryl na papierze, fotografia / 20 × 20 cm

 

Michał Banasik

bez tytułu / olej na płótnie / 20 × 20 cm

„Eto pizdec!” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Maria Barańczyk

„Tokyo I” / akryl / 15 × 21 cm

„Tokyo III” / akryl / 10 × 26 cm

 

Martyna Baranowicz

„Dzieciok” / olej na płótnie / 21 × 15 cm

 

Tomasz Barczyk

„Box 0601” / olej, akryl, cięcie, deska / 22 × 22 cm

„Box 0602” / olej, akryl, cięcie, deska / 22 × 22 cm

 

Robert Bartoszek

„Światło się wspina na skały” / olej na płótnie / 20 × 30 cm

„Wiatr zrobił dziurę w miłości” / olej na płótnie /20 × 30 cm

 

Andrzej Jan Bator

„Zachód słońca nad wodą” / olej / 15 × 22 cm

„Rytm” / akryl / 25 × 15 cm

 

Aleksandra Batura

„Źrenica oka” / złoto, gwasz, olej na desce / 20,5 × 29,5 cm

„Dzika gęś” / złoto, gwasz, olej na desce / 25 × 20 cm

„Pustynia/fatamorgana” / złoto, gwasz, olej na desce / 15 × 30 cm

 

Elżbieta Bieńko-Kornacka

„Tylko miłość” / technika mieszana / 20 × 20 cm

 

Zbigniew Blekiewicz

„Locus I” / olej na płótnie / 23 × 26 cm

„Locus II” / olej na płótnie / 23 × 26 cm

 

Agata Borowa

bez tytułu 1 z cyklu „Czy to jest namalowane?” / akryl na płótnie / 24 × 24 cm

bez tytułu 2 z cyklu „Czy to jest namalowane?” / akryl na płótnie / 24 × 24 cm

bez tytułu 3 z cyklu „Czy to jest namalowane?” / akryl na płótnie / 24 × 24 cm

 

Dorota Borowa

bez tytułu 8 z cyklu „Lodowe” / olej, płyta MDF, topniejący lód / 18 × 24 cm

bez tytułu 9 z cyklu „Lodowe” / olej, płyta MDF, topniejący lód / 18 × 24 cm

bez tytułu 5 z cyklu „Lodowe” / olej, płyta MDF, topniejący lód / 18 × 24 cm

 

Weronika Braun

„Wizje Dźwięku 1” / ekolina i haft na bawełnie / śr. 20

 

Jakub Henryk Chamski

„Scarface (czółko jp2)” / olej na desce / 15 × 20 cm

„Scarface (buzia jp2)” / olej na desce / 13 × 18 cm

 

Joanna Chołaścińska

„Pomiędzy” / asamblaż, tkanina w ramie / 26 × 21 cm

nr 1 z cyklu „Niebo” / asamblaż, tkanina w ramie / 15 × 15 cm

nr 3 z cyklu „Niebo” / asamblaż, tkanina w ramie / 16 × 14 cm

 

Magdalena Chomiak

„Oskórowanie II” / olej na desce / 34 × 15 cm

 

Maria Cichoń

z cyklu „Różne odcienie czerwieni I” / kolaż / 20 × 20 cm

z cyklu „Różne odcienie czerwieni II” / kolaż / 20 × 20 cm

z cyklu „Różne odcienie czerwieni III” / kolaż / 20 × 20 cm

 

Piotr Cieślewicz

„Południe pod wieczór” / akwarela na papierze / 39 × 9 cm

„Symbol” / akwarela na papierze / 39 × 9 cm

„Natłok utkany” / kolaż / 18 × 13 cm

 

Joanna Cisek

„Za lasami” / akryl i kredka na płótnie / 21 × 18 cm

„Rozszczepienie” / akryl i kredka na płótnie / 21 × 18 cm

 

Łukasz Cywicki

„Przestrzeń ukryta – 1” / akryl / 20 × 20 cm

„Przestrzeń ukryta – 2” / akryl / 20 × 20 cm

 

Karina Czernek

„Kolekcja naklejek z lat 2009–2011. Pamiętam te smoki” / technika własna / 20 × 20 cm

„Kolekcja kuponów-paysafecard z 2018 i 2019 roku” / technika własna / 20 × 20 cm

 

Marta Duda

„Wspomnienie” / malarstwo / 21 × 18 cm

„Garść wspomnień” / technika własna / 21 × 18 cm

 

Wiktor Dyndo

„Cloud_north/south” / olej na płótnie / 13 × 18 cm

„Cloud_east/west” / olej na płótnie / 18 × 13 cm

 

Mikołaj Garstecki

„To nie jest kaczka” / akryl na folii, styropian / 20 × 20 cm

„Sophia” / akryl na folii, styropian / 20 × 20 cm

 

Karol Gawroński

„Wisiory” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

„Skorpion” / olej na płótnie / 20 × 30 cm

„Upadek” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

 

Barbara Gębczak

„Ambona” / akryl na płótnie / 18 × 24 cm

„Elewator” / akryl na płótnie / 18 × 24 cm

 

Piotr Gromniak

„A” / olej na płycie aluminiowej / 10 × 17 cm

„L biceps” / olej na sklejce / 14 × 17 cm

„SdW4” / olej na płycie pilśniowej / 19 × 28 cm

 

Justyna Grubka

Kwiato / akryl na płótnie / 30 × 20 cm

Stany / akryl na płótnie / 30 × 20 cm

 

Ryszard Gregorczyk

„Abstrakcja I” / mi×ed media, papier / 17 × 11 cm

„Abstrakcja II” / mi×ed media, papier / 17 × 11 cm

 

Mariusz Gutowski

bez tytułu / olej na płótnie / 30 × 20 cm

bez tytułu / olej na płótnie / 30 × 20 cm

 

Dorota Hajduk

„Rocznice V. 1989” / technika mieszana / 20 × 30 cm

„Rocznice V. 1994” / technika mieszana / 20 × 30 cm

„Rocznice V. 1994 (2)” / technika mieszana / 20 × 30 cm

 

Edyta Hul

„Szkieletowe węże” / olej, emalia na płótnie / 20 × 30 cm

„Hippokamp” / olej, emalia na płótnie / 18 × 24 cm

„Słońce i palmy na Wenus” / olej, emalia na płótnie / 13 × 18 cm

 

Aleksandra Ignasiak

„Dom” / emalia na metalu / 13 × 20 cm

„Dom 2” / emalia na metalu/ 13 × 20 cm

 

Barbara Iwańczyk

„Pasieka” / olej na tekturze / 13 × 13 cm

„Ule” / olej na tekturze / 14 × 14 cm

 

Agnieszka Jankowska

z cyklu „Był sobie las – Przejście I” / papier, akryl / 18 × 24 cm

z cyklu „Był sobie las – Przejście II” / papier, akryl / 18 × 24 cm

z cyklu „Był sobie las – Przejście III” / papier, akryl / 18 × 24 cm

 

Marcin Jarych

„Sen o niskich temperaturach” / olej na płótnie / 20 × 25 cm

bez tytułu / olej na płótnie / 24 × 18 cm

 

Alicja Jaworska

„Wietrzenie” / olej na płótnie / 21 × 15 cm

„Uraz” / technika mieszana / 21 × 15 cm

 

Jagoda Jaworska

„#teammartagrzechuwarta I” / gwasz na płótnie / 15 × 15 cm

„oh i’m just passing through” / gwasz na płótnie / 15 × 15 cm

 

Alicja Jeziorecka

z cyklu „Przejścia” / technika własna, papier, klej / 15 × 20 cm

z cyklu „Kruchy ślad” / technika własna, papier, tusz / 20 × 20 cm

 

Dorota Kaczmar

„childhood” / deska, pastel, porporina / 16 × 19 cm

„ maturity” / deska, pastel, porporina / 19 × 19 cm

„senility” / deska, pastel, porporina / 19 × 19 cm

 

Magdalena Kalenin

„Oczekiwanie” / akryl na płótnie / 18 × 24 cm

 

Filip Kamiński

„Intro do koszmaru…” / akryl, olej na płótnie / 20 × 30 cm

„Kultowa scena z kukiełką” / akryl, olej na płótnie / 20 × 30 cm

 

Celina Kanunnikava

„Rozmowa” z cyklu „Nostalgia” / akryl na płótnie / 26 × 20 cm

 „Spotkanie” z cyklu „Nostalgia” / akryl na płótnie, kawa, herbata / 18 × 24 cm

 

Dorian Karolak

„Zbieranie śmieci” / tempera na płótnie / 18 × 18 cm

 

Kaucz Joanna

„Transformers II” / olej na płótnie, złocenie / 18 × 24 cm

 

Maria Kazimierczyk

„Czarna Madonna” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

 

Agnieszka Kieliszczyk

„Głębokie pokłady hipokryzji” / akryl, bawełna / 20 × 30 cm

 

Maria Kiesner

„Makieta I” / akryl / 18 × 24 cm

„Makieta II” / akryl / 18 × 24 cm

„Dom” / akryl / 14 × 24 cm

 

Paweł Kleszczewski

„Opis rytuału szamańskiego zarejestrowanego przez Wacława Sieroszewskiego w kraju Jakutów 1890 – stado” / technika mieszana, karton / 19 × 12 cm

„Opis rytuału szamańskiego zarejestrowanego przez Wacława Sieroszewskiego w kraju Jakutów 1890 – nora” / technika mieszana, karton / 10 × 12 cm

 

Łukasz Kliś

„sms do M. Rothko 3” / akryl / 25 × 25 cm

 

Kamil Emanuel Klonowski

„Ogród efemeryczny V” z cyklu „Pieczara Marii Janion” / akryl, tusz kolaż / 30 × 20 cm

„Ogród efemeryczny VI” z cyklu „Pieczara Marii Janion” / akryl, tusz, kolaż / 30 × 20 cm

„Ogród efemeryczny VII” z cyklu „Pieczara Marii Janion” / akryl, tusz, kolaż / 30 × 20 cm

 

Anda Aneta Kobińska

„Kogut” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Bartosz Kołata

„E- motions 2” / olej, płótno / 30 × 20 cm

 

Marta Koniarska

„spekulacje 1” / olej na płótnie / 10 × 15 cm

„spekulacje 2” / olej na płótnie / 10 × 15 cm

„spekulacje 3’ / olej na płótnie / 10 × 15 cm

 

Ireneusz Kopacz

„Desant (Mapowanie Dickinsonii)” / collage na płótnie / 24 × 18 cm

„Mapowania Dickinsonii II” / collage na płótnie / 18 × 24 cm

„Trzy punkty” / collage na płótnie / 18 × 24 cm

 

Tomasz Kopcewicz

bez tytułu 2 z cyklu „The Trip” / akwarela na papierze klejona na desce / 21 × 15 cm

bez tytułu 3 z cyklu „The Trip” / akwarela na papierze klejona na desce / 21 × 15 cm

 

Aleksandra Korzus

„Moja rodzina 1 – tryptyk” / olej / 13 × 18 cm

 

Piotr Kotlicki

„Wyduchowienie” / olej na płótnie / 27 × 22 cm

„Bałuty everyday” / olej na płótnie / 27 × 22 cm

 

Piotr C. Kowalski

„Obraz dwustronny nr 1” z cyklu „Drewniane pocztówki” / akryl, znaczki pocztowe, zdjęcia, gwoździe, tusz, plaster, śruby, flamaster na desce z rozwalonej stodoły w 2012 w czasie trąby powietrznej w Nienawiszczu / 14 × 40 cm

„Obraz dwustronny nr 2” z cyklu „Drewniane pocztówki” /akryl, znaczki pocztowe, zdjęcia, gwoździe, tusz, plaster, śruby, flamaster na desce z rozwalonej stodoły w 2012 w czasie trąby powietrznej w Nienawiszczu / 14 × 42 cm

„Obraz dwustronny nr 3” z cyklu „Drewniane pocztówki”/ akryl, znaczki pocztowe, zdjęcia, gwoździe, tusz, plaster, śruby, flamaster na desce z rozwalonej stodoły w 2012 w czasie trąby powietrznej w Nienawiszczu / 17 × 21 cm

 

Rafał Kowalski

bez tytułu / akryl na płótnie / 18 × 24 cm

 

Ewa Kozera

„Polin 1” / akryl na szybie / 6 × 9 cm

„Polin 2” / akryl na szybie / 9 × 9 cm

 

 

Danuta Krajewska-Pietrasik

„ene, due…” / akryl na płótnie / 20 × 30 cm

 

Grażyna Kręczkowska

„igraszka nr 4” / akryl na desce / 18 × 18 cm

„igraszka nr 9” / akryl na desce / 18 × 18 cm

„igraszka nr 17” / akryl na desce / 18 × 18 cm

 

Sebastian Krok

„Sebix” / technika własna / 22 × 24 cm

„Pamiątka” / technika własna / 22 × 27 cm

„Dom Boga” / technika własna / 22 × 27 cm

 

Sebastian Krzywak

bez tytułu / technika własna / 20 × 30 cm

 

 

Aneta Kublik

„Zobaczyć niewidoczne’ / olej na płótnie / 18 × 24 cm

 

Sebastian Kularski

„Wise life” / lakiery samochodowe na płycie MDF / 17 × 34 cm

„Large-format painting” / lakiery samochodowe na płycie MDF / 17 × 34 cm

 

Bożena Kuzio-Bilska

„Pejzaż 18” / kolaż, jedwab kolorowy / 20 × 20 cm

 

Dorota Kuźniarska

„Bobry” / akryl na płótnie / 30 × 20 cm

„Samostworzenie” / akryl na płótnie / 30 × 20 cm

 

Alicja Lampa

„Obraz kontrolny” / akryl, PET / 20 × 20 cm

„Rytm natury” / akryl, PET / 20 × 20 cm

 

Magdalena Laskowska

„Malarstwo I” / akryl, płótno / 22 × 27 cm

„Malarstwo II” / akryl, płótno / 22 × 27 cm

„Malarstwo III” / akryl, płótno / 22 × 27 cm

 

Magdalena Leśniak

„Wrocław” / akryl na płótnie / 18 × 24 cm

 

Magdalena Libero

bez tytułu z cyklu „Matka I” / akryl na płótnie / 15 × 15 cm

bez tytułu z cyklu „Matka II” / akryl na płótnie / 15 × 15 cm

bez tytułu z cyklu „Matka III” / akryl na płótnie / 15 × 15 cm

 

Urszula Madera

„Układ cz. I” / akryl, płótno, balsa / 22 × 22 cm

„Układ cz. II” / akryl, płótno, balsa / 22 × 22 cm

„Układ cz. III” / akryl, płótno, balsa/ 22 × 22 cm

 

Martyna Makowska

„Babuszka z Grubaskiem” / akryl / 17 × 21 cm

 

Justyna Joanna Maksajda

„Biały 1” / płyta, emulsja, akryl / 19 × 19 cm

„Biały 3” / płyta, emulsja, akryl / 19 × 19 cm

 

Zuzanna Malinowska

bez tytułu / akryl na płótnie / 18 × 8 cm

 

Adrianna Marciniak

„Wykorzenienie I’ / olej na desce / 20 × 30 cm

 

Katarzyna Marciniak

„Światy równoległe” / technika własna / 12 × 12 cm

„Przebudzenie” / technika własna / 12 × 12 cm

 

 

Michał Marek

„Mniszek/roślinka” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

„Namiot” / olej na płótnie / 30 × 20 cm

 

Artur Masternak

„fragmentacja I” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

„fragmentacja II’ / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Krzysztof Mętel

„Las 1” / olej na desce, kolaż / 24 × 20 cm

„Śnieg” / olej na desce, kolaż / 13 × 30 cm

 

Bartłomiej Michalski

„miasto nocą 23.15” / olej na desce / 34 × 16 cm

 

Kamila Mierzwińska

„Stan skupienia” / akryl, olej, żywica na płótnie / 20 × 20 cm

 

Piotr Mlącki

„Załogant rudego 102 właśnie pali Berlin” / olej na płótnie / 18 × 24 cm

„Czołg wjechał na minę przeciwpancerną (niemiecką)” / olej na płótnie / 18 × 24 cm

„Janusz Gajos nie widzi pola bitwy” / olej na płótnie / 18 × 24 cm

 

Jerzy Muszyński

z serii „…” 1 / technika autorska / śr. 27 cm

z serii „…” 2 / technika autorska / śr. 27 cm

z serii „…” 3 / technika autorska / śr. 27 cm

 

Marta Nadolle

„Nie interesuj się polityką” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

„Z Sebastianem w Glamie” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

„Lecz Ty nic nie poczułeś” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Magdalena Nałęcz

„Poliptyk: Piąta pora roku VI” / akryl, pigmenty brokatowe, pudełka od zapałek / 11 × 18 cm

 

Joanna Nalepa

„Geologia (autoportret 2)” / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

 

Małgorzata Neubart

„Lucyna” / olej na desce / 22,5 × 21 cm

 

Justyna Neyman

„CO gabinet 114” / akryl na płycie / 30 × 20 cm

 

Magdalena Niemiec

„@hannahweissmusik” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Danuta Niklewicz

„Piernik toruński w czekoladzie” / technika własna / 20 × 20 cm

„Orzechy w czekoladzie” / technika własna / 20 × 20 cm

„Odchudzanie” / technika własna / 20 × 20 cm

 

 

Krzysztof Nowicki

„Alegoria malarstwa (za Alessandro Rosi)” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

 

Agata Nowosielska

„Kobieta w czerni” / gwasz / 24 × 18 cm

 

Ignacy Oboz

„Kompozycja z ciągiem znaków i symboli” / olej na płótnie / 20 × 30 cm

„Kompozycja z czarnymi paskami” / olej na płótnie / 30 × 20 cm

 

Wojciech Osielczak

„Impresja” / olej na płycie / 30 × 20 cm

„Osobliwość” / olej na płycie, gwoździe / 26 × 18 cm

 

Albert Oszek

„Libitina” / akryl / 30 × 20 cm

 

Sylwia Owczarek

„Za drzwiami” / akryl na kartonie, tłoczony polistyren / 24 × 18 cm

„Za drzwiami” / akryl na kartonie, tłoczona szyba / 18 × 13 cm

„Niewinne zabawy’ / akryl na płótnie / 24 × 18 cm

 

Krystyna Pachulska-Wiekiera

„Wycieczka” / olej / 18 × 24 cm

„Entropia  / olej / 18 × 24

 

Karol Palczak

„Mors” / olej na desce / 20 × 20 cm

„Skin” / olej na płycie / 19 × 20 cm

„Kukurydza’ / olej na płycie aluminiowej / 18 × 16 cm

 

Jacek Pasieczny

„Dzień wolny od handlu” / akryl, tektura / 7 × 21 cm

„Ażurowa inżynieria. Aksonometria” / akryl, tektura / 8 × 18 cm

 

Maria Piątek

„Guns and hearts: / akryl i długopis na płótnie / 20 × 20 cm

 

Juliusz Piechocki

„Cytat” / olej / 21 × 28 cm

 

Arkadiusz Piętak

„Pamiątka z wakacji” / technika własna / 16 × 26 cm

 

Katarzyna Piróg

„Wdech, wydech” / mi×ed media / 30 × 20 cm

„Ratuj w opór ratuj” / mi×ed media / 30 × 20 cm

 

Emilia Pitucha

„Pionowy horyzont 1” / akryl, akwarela / 11 × 17 cm

„Pionowy horyzont 1” / akryl, akwarela / 11 × 17 cm

 

Przemysław Pokrywka

„Kaktus” / olej na płótnie / 20 × 20cm

 

Jan Pręgowski

„Bez inklinacji” / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Igor Przybylski

„Humenne” / akryl na tekturze i płótnie / 13 × 18 cm

 

Agata Przyżycka

bez tytułu / olej na płótnie / 20 × 20 cm

 

Paulina Rega

„Tesla 2” / opiłki żelaza, akryl, lakier / 20 × 20 cm

„Tesla 4” / opiłki żelaza, akryl, lakier / 20 × 20 cm

 

Marta Rosenthal

z cyklu „Hortus 1” / akwarela / 30 × 20 cm

 

Iwona Rossochacka Kenny

„Little Image” / olej na desce / 30 × 19 cm

 

Hanna Rozpara

„0<∞” / akryl na drewnie i na papierze / śr. 20 cm

„-∞<0,0<∞” / akryl na drewnie / 20 × 20 cm i koło śr. 11 cm

„-∞<0<∞” / akryl na drewnie i na papierze / 20 × 20 cm

 

Katarzyna Rutkowska

„Gry z przestrzenią I” / mieszana na płótnie / 10 × 10 cm

„Gry z przestrzenią II” / technika mieszana na płótnie / 10 × 10 cm

„Gry z przestrzenią III” / akryl na płótnie / 10 × 20 cm

 

Magdalena Siejko-Pobiedzińska

„Tryptyk w szarości I” / olej na płótnie / 18 × 24 cm

„Tryptyk w szarości II” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

„Tryptyk w szarości III” / olej na płótnie / 18 × 24 cm

 

Anka Sieńkowska-Grynko

„Cisza i wiatr” / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

„Mokre i ciepłe” / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

 

Justyna Sirecka

„Wody, fragmenty” / akryl / 10 × 10 × 4 cm

 

Magdalena Skowrońska

bez tytułu / akryl i olej na płótnie / 15 × 15 cm

bez tytułu / akryl i olej na płótnie / 15 × 15 cm

 

Julia Słonecka

„Kocha, lubi, szanuje” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

 

Rafał Sobiczewski

„Generator szczęścia 2” / olej na płótnie, asamblaż / 18 × 14 cm

 

Anna Sołtysik

„Przestrzeń żałoby” / technika mieszana / 20 × 20 cm

 

 

Kamil Stańczak

„Nieznani malarze ×VII” / akryl, sklejka / 22 × 22 cm

„Nieznani malarze ×I×” / akryl, sklejka / 22 × 22 cm

„Nieznani malarze ××” / akryl sklejka / 22 × 22 cm

 

Marian Stępak

„Skarpetki VIII/2019” z cyklu „Skarpetki” / technika własna / 40 × 15 cm

 

Nikola Strenger

„Portret z cyborgiem” / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

 „Portret z reptylianinem” / akryl na płótnie / 15 × 20 cm

 

Dominika Stręciwilk

„Archiwum 17” / olej na płótnie / 6 × 9 cm

„Archiwum 29” / olej na płótnie / 6 × 9 cm
„Archiwum 37” / olej na płótnie / 6 × 9 cm

 

Agula Swoboda

„Urzędnik chłodu” / akryl, papier na płótnie / 20 × 15 cm

 

Magdalena Szczęśniak

„Autoportret z jeleniem”, technika mieszana na płótnie / 28 × 21 cm

„Trzy kropki”, technika mieszana na płótnie / 20 × 30 cm

 

Aleksandra Szewczuk

z cyklu „Stany ulotne” / akryl na papierze / 20 × 20 cm

„Ptaki” / akryl na surowym płótnie / 20 × 20 cm

 

Magdalena Szilke

„Nokturn I” / technika mieszana, olej, tkanina / 20 × 30 cm

 

Natalia Szostak

„53.3888N 15.2667E#3” / olej na płótnie / 18 × 24 cm

 

Łukasz Szostkiewicz

„Powidoki dzieciństwa II” / papier, akryl, technika własna / 30 × 20 cm

 

Anna Szumigaj-Badziak

„Przestrzeń XVIII” / technika własna / 20 × 20 cm

 

Szymon Szyszko

„Lizun 1” / technika własna / 10 × 12,5 cm

„Lizun 2” / technika własna / 10,5 × 12 cm

„Próba” / technika własna / 10 × 18 cm

 

Alina Śmietana

„Ja tak nie umiem” / hybryda / 13 × 11 cm

 

Marek Świątek

„LMMs I” / olej, spray / 24 × 24 cm

„LMMs II” / olej, spray / 24 × 24 cm

 

Magdalena Świercz-Wojteczek

„Szkic do Forty-Okno” / technika własna, mieszana / 10 × 23 cm

 

Iwona Teodorczuk-Możdżyńska

„[mechanizmy widzenia – epizod 2]” / olej na desce  14 × 23 cm

„[mechanizmy widzenia – epizod 3]” / olej na desce / 23 × 26 cm

„[mechanizmy widzenia – epizod 4]” / olej na desce / 23 × 26 cm

 

Viktoriia Tofan

„Projekt: Damaru” / kolaż, tkanina / 12 × 15 cm

 

 

Monika Tomaszewska

„Smak samotności I” / olej na płótnie, tektura / 24 × 18 cm

„Smak samotności II” / olej i akryl na płótnie, tektura / 24 × 18 cm

 

Katarzyna Tretyn-Zečević

„Układy” / mi× media / 23 × 23 cm

 

Sebastian Trzoska

„photo 1:1” z cyklu „no signal” / akwarela na papierze / 14 × 18 cm

 

Paweł Tymcio

„Rarytas” / olej na desce dębowej / 20 × 30 cm

 

Maciej Walczak

„Chaos 1” / tusz na papierze / 29 × 20 cm

„Chaos 2” / tusz na papierze / 29 × 20 cm

 

Anna Waligórska

z cyklu „Mapa krajobrazu” / akwarela, gwasz na papierze / 20 × 20 cm

z cyklu „Mapa krajobrazu” / akwarela, gwasz na papierze / 20 × 20 cm

 

Marcin Waszczak

„Hakai-uchu no hen’yo 017” / tempera / 20 × 29 cm

 

Anna Waszczuk

z cyklu „Rekonstrukcje 43/100” / papier, recykling / 20 × 20 cm

 

Michalina Wawrzyczek-Klasik

„List z Velez Blanco” / obiekt malarski / 11 × 16 × 3 cm

„Wyparcie” / obiekt malarski / 14 × 20 × 2 cm

 

Kaja Wielowiejska

„Martwa Planeta” / technika mieszana / 15 × 15 cm
„Martwa Ziemia” / technika mieszana/ 15 × 15

 

Tomasz Wiktor

„Intertia” / olej na miedzi / 10×10×2

 

Ernest Wińczyk

bez tytułu z cyklu „La Isla Bonita” / akwarela / 10 × 15 cm

bez tytułu z cyklu „La Isla Bonita” / akwarela / 10 × 15 cm

 

Michał Wirtel

„Matka Boża (wielki tryptyk)” / olej na desce / 20 × 26 cm

„Jezus Chrystus (wielki tryptyk)” / olej na desce / 20 × 26 cm

„Święty Jan (wielki tryptyk)” / olej na desce / 20 × 26 cm

 

Kinga Wnuk-Moskalska

„Na granicy cienia” / olej na płótnie / 24 × 18 cm

 

Agata Wodzińska-Zając

„Aurora borealis” / akryl na płótnie, miedź / 20 × 30 cm

 

Marek Woźniak

bez tytułu / akryl na płótnie / 22 × 27 cm

bez tytułu / akryl na płótnie / 22 × 27 cm

 

Krzysztof Wróblewski

„Oko 1 (wg Penrose’a)” / akwarela na papierze / śr. 24 cm

 

Walenty Wróblewski

„Obraz II” / technika mieszana, akryl / 24 × 24 cm

„Obraz III” / technika mieszana, akryl / 24 × 24 cm

 

Olga Ząbroń

bez tytułu, V/19 / olej, płótno, sklejka / śr. 22

 

Jerzy Zajączkowski

bez tytułu 1 / spray, farba olejna, blacha / 26 × 23 cm

bez tytułu 2 / spray, farba olejna, blacha / 25 × 24 cm

bez tytułu 3 / spray, farba olejna, blacha / 25 × 24 cm

 

Joa Zak

„Aktywność Joa – 22.05.19, 15:00–18:00” / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

 „Aktywność Joa – 22.05.19, 18:00–22:00” / akryl na płótnie / 20 × 20 cm

 

Jagoda Zych

„Szyję je z atłasu, nie tylko motyle. I ustawiam w przestrzeni” / tkanina barwiona / 21 × 21 cm

„Szyję je z atłasu, nie tylko motyle. I ustawiam w przestrzeni” / tkanina barwiona / 26 × 20 cm

„Szyję je z atłasu, nie tylko motyle. I ustawiam w przestrzeni’ / tkanina barwiona / 24 × 25 cm

 

Agata Żychlinska

„górne 1999” / technika mieszana / 30 × 20 cm

„17h0,48’ / technika mieszana / 24 × 14 cm

Share
wróć