#70latWozowni – pokaz najlepszych studenckich projektów identyfikacji graficznej jubileuszu [ON-LINE]

 

artyści i artystki biorący udział w pokazie: Ewa Bonisławska, Sara Oda Chabowska, Piotr Dankowiakowski, Julia Gorzkiewicz, Dawid Graboś, Szymon Jankowski, Kinga Kaczewiak, Marcelina Kilaszewska, Anna Kiszkowiak, Bohdan Klimchuk, Beata Marchlewska, Magdalena Mazur, Weronika Murak, Agata Nowicka, Martyna Nowicka, Kinga Palikowska, Karolina Rosiejewska, Piotr Różycki, Magdalena Skarbek, Aneta Tryniszewska, Anastasiia Utkina, Martyna Wenda, Natalia Wieczorek, Magdalena Zwolińska

 

W związku z wprowadzeniem obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenieniu się Covid-19, w dn. 7–29.11.2020. wystawa jest nieczynna dla zwiedzających.

 

Pokaz najlepszych studenckich projektów identyfikacji graficznej jubileuszu #70latWozowni obejmuje prace, które powstały w ramach zajęć w pracowni projektowania wizualnego, prowadzonych przez prof. Krzysztofa Białowicza w Katedrze Intermediów WSP UMK w Toruniu. Najlepsze plakaty, znaki i animacje zaprojektowane przez 24 młodych adeptów i adeptki sztuki wybrane zostały spośród kilkudziesięciu zgłoszonych prac. Jury zakwalifikowało do pokazu najciekawsze z nich oraz zdecydowało, że oficjalnym projektem identyfikacji wizualnej jubileuszu stanie się propozycja Julii Gorzkiewicz. Wyróżnienia przyznano natomiast projektom Anny Kiszkowiak, Beaty Marchlewskiej i Magdaleny Skarbek.

 

 

Sponsorem wystawy jest firma Aklen Biuroserwis

 

 

 

Plakaty:

 

 

Znaki:

 

 

Animacje:

 

Dokumentacja fotograficzna wystawy:

 

Share
wróć