Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu – akcja promocyjna „Toruń za Pół Ceny”

Galeria Sztuki Wozownia ponownie włączyła się w akcję „Toruń za Pół Ceny”. Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Torunia, mającym na celu przedłużenie sezonu turystycznego w mieście, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie, poprzez ich sprzedaż za pół ceny przez trzy dni trwania akcji promocyjnej.

W trakcie trwania akcji „Toruń za pół ceny” w galerii będą eksponowane cztery kończące się wystawy. Triennale Małych Form Malarskich – jest cykliczną ogólnopolską imprezą „Wozowni” prezentującą poszukiwania i osiągnięcia w dziedzinie kameralnej twórczości malarskiej we wszystkich współczesnych kierunkach twórczych. W tym roku na wystawę zakwalifikowano 214 prac 119 artystów. Wystawa Michała Aniempadystau, białoruskiego grafika i poety, autora cyklu fotografii “Under Ground”. Pokaz znanej toruńskiej artystki Iwony Liegmann pt. „Robimy muchomora”, zapowiadający większą październikową wystawę. Projekt „Imperium snu” Justyny Gruszczyk związany z konkretnym miejscem, tym razem jest to miasto Toruń.

 

W ramach akcji „Toruń za pół ceny” w dniach 27 – 29 września mieszkańcy i goście Torunia będą mieli ostatnią szansę, aby zobaczyć cztery różnorodne wystawy na promocyjnych warunkach.

 

Piątek – 27.09, godz. 11-18, WSTĘP BEZPŁATNY

Sobota i niedziela – 28 i 29.09, godz. 12-18, WSTĘP BEZPŁATNY

 

Share
wróć