Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu – akcja promocyjna „Toruń za Pół Ceny”

Galeria Sztuki Wozownia włączyła się w wiosenną akcję „Toruń za Pół Ceny”. Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Torunia, mającym na celu przedłużenie sezonu turystycznego w mieście, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie, poprzez ich sprzedaż za pół ceny przez trzy dni trwania akcji promocyjnej.

W trakcie trwania akcji „Toruń za pół ceny” w galerii będą eksponowane trzy nowe wystawy. Wystawa rumuńskiego twórcy Nicu Ilfoveanu pt. „Teraźniejszość jako pomyłka” przedstawia cykle czarno-białych fotografii oraz filmy wideo, które w dużej mierze zostały wykonane po lekturze książki Andrzeja Stasiuka „Jadąc do Babadag”. Wystawa malarstwa Magdaleny Moskwy „Cielesność obrazu” z założenia koncentruje się na najnowszych pracach artystki, przygotowanych specjalnie na prezentację w Wozowni. Natomiast rzeźba Grzegorza Łoznikowa w cyklu Nie(po)rozumienie dotyka kwestii interpretacyjnej wieloznaczności.

W ramach akcji „Toruń za pół ceny” w dniach 19-21 kwietnia mieszkańcy i goście Torunia będą mogli zobaczyć trzy nowo-otwarte wystawy na promocyjnych warunkach.

 

Piątek – 19.04, godz. 18:00, WSTĘP BEZPŁATNY – otwarcie wystaw:

fotografie i video Nicu Ilfoveanu pt. „Teraźniejszość jako pomyłka”,

„Cielesność obrazu” – malarstwo Magdaleny Moskwy,

i Grzegorz Łoznikow „Kształt” – kolejna odsłona Laboratorium Sztuki.

 

Sobota i niedziela – 20 i 21.04, godz. 12-18

Ceny biletów z 50% obniżką:

normalny – 2,50 zł

ulgowy – 1,50 zł

grupowy (5-15 osób) – 7,50 zł

Share
wróć