Nocna wyprawa w krainę RYSOWAĆ / Noc muzeów w Galerii Wozownia

18.05.2024 (sobota), godz. 17:00-18:30, 19:00-20:30
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat
wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona
Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu, ul. Rabiańska 20 / wejście od ul. Ducha św. 6

Zapraszamy na warsztaty plastyczne odbywające się w ramach tegorocznej Nocy Muzeów. Wspólnie przeniesiemy się do pełnej przygód nocnej krainy pełnej inspiracji. Razem z instruktorką- Paulina Kasprzak poznamy tajniki 11. Międzynarodowej Wystawy “RYSOWAĆ TERAZ”. Podążymy szlakiem intrygujących prac prezentowanych na wystawie, a wykonując kreatywne zadania poznamy nowe techniki plastyczne i zakamarki rysunkowego świata. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat!
Kreatywne oprowadzanie odbędzie w dwóch turach, o godz. 17:00 oraz 19:00 – liczba miejsc ograniczona. W zajęciach weźmie udział pierwsze 15 osób.

Paulina Kasprzak – absolwentka Mediów Rysunkowych, na kierunku Edukacja
artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, na UMK w Toruniu. Dyplom “Droga do Domu” obroniony z wyróżnieniem w 2016 roku, otrzymał nagrodę za najlepszy dyplom – Medal im. Janusza Boguckiego oraz wyróżnienie na Piotrkowskim Biennale Sztuki. Obecnie łączy działalność artystyczna z pasją edukacyjną, zawodowo związana z Katedrą Rysunku UMK oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Toruniu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

wróć