przyszłe

Ewa Kulesza: „Światłoczułość”

  Ewa Kulesza: „Światłoczułość” 10.01–01.03.2020 otwarcie wystawy: 10.01.2020 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny   Mikroświat wystawy Ewy Kuleszy „Światłoczułość” w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu rozgrywa się w gamach... » Czytaj więcej

Marzena Tauer-Konecka: „Pamięć ujarzmiona”

  Marzena Tauer-Konecka: „Pamięć ujarzmiona” 07.02–01.03.2020 otwarcie wystawy: 7.02.2020 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny   Zamysł namalowania życiorysu powstał wiele lat temu, ale musiało upłynąć trochę czasu, by można... » Czytaj więcej

LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2019 W WOZOWNI

  LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2019     WYSTAWY:   / 11. TRIENNALE MAŁYCH FORM MALARSKICH – wystawa pokonkursowa czynna do 03.11.2019 Triennale Małych Form Malarskich to cykliczny ogólnopolski konkurs zwieńczony wystawą, prezentujący... » Czytaj więcej

PROGRAM WRZESIEŃ–PAŹDZIERNIK 2019

  WRZESIEŃ–PAŹDZIERNIK 2019   WYSTAWY:   / 11. TRIENNALE MAŁYCH FORM MALARSKICH – wystawa pokonkursowa otwarcie wystawy i uroczystość wręczenia nagród: 06.09.2019 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny wystawa czynna... » Czytaj więcej

PROGRAM NA MAJ–CZERWIEC 2019

/ WYSTAWY   do 05.05.2019 Maciej Andrzejczak & Dawid Marszewski: „Półśrodki” Paweł Franciszek Jaskuła: „א0 /alef zero/”   wernisaż: 10.05.2019 (piątek) / 18.00 / wstęp wolny wystawy czynne do 16.06.2019... » Czytaj więcej

PROGRAM WYDARZEŃ NA MARZEC–KWIECIEŃ 2019

  WYSTAWY / czynne do 28.04.2019   Maciej Andrzejczak & Dawid Marszewski: „Półśrodki” kuratorka: Marta Smolińska Świat sztuki bywa przewrotny. Paradoksalnie czasem nie środki, a półśrodki prowadzą do bardziej inspirujących... » Czytaj więcej

PROGRAM NA I KWARTAŁ 2019

  Program na I kwartał 2019:    WYSTAWY: / do 06.01.2019 „Bifor 2. Wielki powrót” – wystawa zbiorowa Rafał Boettner-Łubowski „Rozważania autotematyczne 2017–2018”     / Filip Wolak „Ponad zimą”... » Czytaj więcej

PROGRAM NA IV KWARTAŁ 2018

9. Międzynarodowe Triennale Grafiki „Kolor w grafice”: Hybryda do 28.10.2018 artyści: Tomasz Barczyk, Kamila Bednarska, Jan Berdyszak, Agnieszka Błędowska, Oksana Budna-Kaczor, Agnieszka Cieślińska-Kawecka, Arpad Daradics, Mateusz Dąbrowski, Teodor Durski, Maciej... » Czytaj więcej

PROGRAM NA III KWARTAŁ 2018

  WYSTAWY:   Do 08.07.2018:   Bettina Bereś: „Wyprałam” Nathalie Daoust: „Korean Dreams” Paulina Stasik „Krokodyle łzy”     Marta Frej: „Żeńska końcówka” 13.07–02.09.2018 otwarcie wystawy: 13.07 (piątek), godz. 18.00... » Czytaj więcej

PROGRAM NA II KWARTAŁ 2018

  GALERIA SZTUKI WOZOWNIA W TORUNIU PROGRAM NA II KWARTAŁ 2018   Artur Trojanowski: W poczuciu kresu 06.04–06.05 / wernisaż: 06.04 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny   „Nowy cykl... » Czytaj więcej