przyszłe

Paulina Broma: „Spacer ze ścianą / Walk with Wall”

  Paulina Broma: „Spacer ze ścianą / Walk with Wall” otwarcie wystawy: 06.09.2019 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny wystawa czynna do 06.10.2019 Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu, ul. Ducha... » Czytaj więcej

Jerzy Grochocki: „Linie Czterowymiarowych Pojęć”

  Jerzy Grochocki: „Linie Czterowymiarowych Pojęć” otwarcie wystawy: 06.09.2019 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny wystawa czynna do 06.10.2019 Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu, ul. Ducha św. 6   Sztuka... » Czytaj więcej

Ryszard Gieryszewski: „Właściwy wybór”

  Ryszard Gieryszewski: „Właściwy wybór” otwarcie wystawy: 06.09.2019 (piątek), godz. 18.00 wystawa czynna do 06.10.2019 Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu, ul. Ducha św. 6   Wystawa „Właściwy wybór” prezentuje zbiór... » Czytaj więcej

11. TRIENNALE MAŁYCH FORM MALARSKICH – wystawa pokonkursowa

  11. TRIENNALE MAŁYCH FORM MALARSKICH – wystawa pokonkursowa otwarcie wystawy i uroczystość wręczenia nagród: 06.09.2019 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny wystawa czynna do: 03.11.2019 Galeria Sztuki Wozownia w... » Czytaj więcej

PROGRAM NA MAJ–CZERWIEC 2019

/ WYSTAWY   do 05.05.2019 Maciej Andrzejczak & Dawid Marszewski: „Półśrodki” Paweł Franciszek Jaskuła: „א0 /alef zero/”   wernisaż: 10.05.2019 (piątek) / 18.00 / wstęp wolny wystawy czynne do 16.06.2019... » Czytaj więcej

PROGRAM WYDARZEŃ NA MARZEC–KWIECIEŃ 2019

  WYSTAWY / czynne do 28.04.2019   Maciej Andrzejczak & Dawid Marszewski: „Półśrodki” kuratorka: Marta Smolińska Świat sztuki bywa przewrotny. Paradoksalnie czasem nie środki, a półśrodki prowadzą do bardziej inspirujących... » Czytaj więcej

PROGRAM NA I KWARTAŁ 2019

  Program na I kwartał 2019:    WYSTAWY: / do 06.01.2019 „Bifor 2. Wielki powrót” – wystawa zbiorowa Rafał Boettner-Łubowski „Rozważania autotematyczne 2017–2018”     / Filip Wolak „Ponad zimą”... » Czytaj więcej

PROGRAM NA IV KWARTAŁ 2018

9. Międzynarodowe Triennale Grafiki „Kolor w grafice”: Hybryda do 28.10.2018 artyści: Tomasz Barczyk, Kamila Bednarska, Jan Berdyszak, Agnieszka Błędowska, Oksana Budna-Kaczor, Agnieszka Cieślińska-Kawecka, Arpad Daradics, Mateusz Dąbrowski, Teodor Durski, Maciej... » Czytaj więcej

PROGRAM NA III KWARTAŁ 2018

  WYSTAWY:   Do 08.07.2018:   Bettina Bereś: „Wyprałam” Nathalie Daoust: „Korean Dreams” Paulina Stasik „Krokodyle łzy”     Marta Frej: „Żeńska końcówka” 13.07–02.09.2018 otwarcie wystawy: 13.07 (piątek), godz. 18.00... » Czytaj więcej

PROGRAM NA II KWARTAŁ 2018

  GALERIA SZTUKI WOZOWNIA W TORUNIU PROGRAM NA II KWARTAŁ 2018   Artur Trojanowski: W poczuciu kresu 06.04–06.05 / wernisaż: 06.04 (piątek), godz. 18.00 / wstęp wolny   „Nowy cykl... » Czytaj więcej